REFUNDO

Jak Refundo.cz funguje?
Obchody nás odmění za to, že jim přivedeme nakupujícího zákazníka a my zase odměníme vás, že jste u nich nakoupili.

Zaregistrujete se zdarma na Refundo.cz

Registrace vám nezabere více než minutu. Po registraci můžete naplno využívat služeb Refundo.cz

Pouze po registraci jsme schopni přiřadit odměny za nákupy k jednotlivým uživatelům a připsat je tak na jejich účty.

 

Vyberete si obchod z naší nabídky

Po registraci a aktivaci účtu se přihlaste a vyberte si obchod, v kterém chcete nakoupit.

 

Provedete nákup ve vašem oblíbeném obchodě

Přejdete do daného obchodu přes tlačítko "Jít do obchodu" a provedete nákup tak, jak jste zvyklí. Žádný rozdíl oproti standardnímu nakupování není.

Objednávku je nutné udělat hned po prokliku z Refundo.cz, v okně, které se vám otevře a bez návštěvy jiných stránek, než stránek obchodu. Nenechávejte ji na později, nemusela by se u nás správně zaznamenat.

 

Připíšeme vám odměnu - cashback

Po dokončení nákupu tuto objednávku zaregistrujeme a na vašem účtu na Refundo.cz se objeví o této objednávce informace a uvidíte i výši peněz, které za ni dostanete.

Následně se musí počkat, až danou objednávku u nás obchod schválí a zašle nám za tuto objednávku peníze. To se děje až poté, co je zboží zaplacené, je doručeno a uplyne lhůta pro vrácení zboží zákazníkem atp. Po schválení si můžete nechat peníze zaslat na bankovní účet.

Výplata odměny

Minimum pro výplatu je 25 Kč v případě cashbacku za nákupy a 100 Kč v případě bonusů (vstupní bonus, bonus za doporučení atd.). Peníze se vyplácí převodem na bankovní účet a požádat si o zaslání peněz můžete po přihlášení ze svého účtu.