kasa.cz 

                KASAHAUSE - EURONICS               

Kasa.cz patří mezi největší internetové obchody na českém trhu. Svým zákazníkům nabízíme kompletní sortiment elektra, sportovního zboží, zahradní techniky, kosmetiky, dětského vybavení, nábytku a spoustu dalších doplňků pro volný čas a zábavu.

Kromě široké nabídky atraktivních produktů klademe na Kase velký důraz na pohodlí našich zákazníků. Nabízíme jim proto pestrou škálu nadstandardních služeb a zákaznického servisu. Tyto služby zahrnují mimo jiné rozšířené pojištění, dopravu zdarma nad 2 000 Kč, nebo nákup na splátky. 

Splátkové Programy:  Chybí vám potřebná hotovost? Nechce se vám čekat do příští výplaty? Využijte nákupu na splátky. Po celý rok si můžete vybírat z řady splátkových variant tří významných společností – CetelemHome Credit a Triangl. V nabídce nechybí ani výhodné akční splátky s nulovým navýšením.

Zákazníkům jsou k dispozici také špičkově vyškolení pracovníci zákaznického centra a čtyři prodejny KASAHOUSE a několik prodejen EURONICS, které nabízejí tisíce položek skladem ihned k odběru a slouží také jako výdejní místo pro e-shop.

V internetovém obchodě Kasa.cz vám každý nákup přináší něco navíc.