TRIGRAM FRO  ===    Obchodní firma / podnikatel - Josef Šanda,  datum vzniku firmy - 8. 3. 1991, sídlo - Tachov  Luční 1791  347 01, IČO - 14734443, právní forma - fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona nezapsaná v obchodním rejstříku.  

Hlavní činností firmy  je vedle obchodních aktivit s nabídkou širokého sortimentu zboží a jeho splátkového prodeje, také prezentace společností poskytujících finanční poradenství a služby klientům z řad fyzických osob, podnikatelů a osob právnických. Každý z klientů si následně volí sám vybranou společnost a z přímého kontaktu řeší možné zajistění financování, které reflektuje jeho potřeby s ohledem k situaci a společností nabízeného veškerého servisu s tím souvisejícího.

Nezávisle spolupracujeme se spolehlivými partnery dlouhodobě působícími na obchodních a finančních trzích, kteří jednají především v zájmu zákazníka či potencionálního klienta. Námi prezentované finanční instituce jsou pod přímým dohledem ČNB. Spolehlivými partnery jsou rovněž vybrané internetové obchody známé se škálou nadstandardních služeb.

 

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.