ČLENSTVÍ KLUBU ESSENS S PRACOVNÍ PŘÍLEŽITOSTÍ

Nakupujete se slevou přímo od výrobce za VIP ceny.

Možnost hlavního příjmu, možnost přivýdělku,

možnost získání firemního automobilu, za výsledky dovolená zdarma.

O firmě Essens Czech  

ESSENS je společným výsledkem tvůrčí činnosti mnoha profesionálů v oborech výroby kosmetiky, výživových doplňků a síťového marketinguESSENS v září 2011 uvedla na trh kvalitní parfémy vytvořené z těch nejlepších vonných esencí, které potěší vaše smysly a další novinky stále přicházejí. Mezinárodní tým pečlivě vybíral ty nejvhodnější vonné kompozice od jednoho z předních světových dodavatelů parfémových esencí. Z těch vzniká na území České republiky konečný produkt – parfém, který je balen do kvalitních flakonů z italských sklářských dílen s dlouholetou tradicí. Výroba na území ČR probíhá v závodě s certifikací pro výrobu kosmetiky a farmaceutických výrobků. Umožňuje neustálou kontrolu kvality produktů a výrobu podle nejpřísnějších předpisů a norem Evropské unie.

Klub ESSENS sdružuje všechny příznivce této značky. Svým členům umožňuje nakupovat produkty firmy Essens Czech až 40% slevou pro vlastní potřebu a dále jim vytváří podmínky pro samostatnou činnost nezávislých přímých prodejců této značky. Essens, to jsou parfémy, kosmetika, Colostrum, Aloe Vera aj. produkty vysoké kvality za nízkou cenu.

                                                               

Proč se stát členem klubu ESSENS?

1. Registrace je zdarma a bez závazků, nejsou zde žádné skryté poplatky.

2. Jako člen klubu ESSENS nakupujete produkty pro sebe o necelých 40% levněji.

3. Můžete produkty dále prodávat za katalogové ceny a z každého máte okamžitý zisk.

4. Nejsou nutné pravidelné objednávky ani není stanovena minimální výše objednávky.
5. Můžete registrováním získávat nové členy Essens a mít provize z jejich nákupů.
6. Můžete využívat výhod klubu ESSENS, např. nový automobil s ESSENS flotila.

              

 

VYBUDUJTE SVOJE VLASTNÍ PARFÉMOVÉ IMPÉRIUM!

Vaše práce je pro vás noční můrou? Nebo potřebujete další příjem?  Vybudujte díky parfémům a svojí osobnosti vlastní impérium, které nemusí končit na hranicích ČR, ale může se rozvíjet i do světa! Parfémy české společnosti jsou stále populárnější a vy na této vlně můžete vydělávat třeba až do důchodu. Společnosti síťového marketingu tu jsou desítky let (Amway, LR a další), a budou tu stále. Získejte od nich odměny za doporučení, které si zasloužíte! Používejte parfémy české společnosti a budete opravdu krásně vonět. Lidé si všimnou a vy díky tomu budete vydělávat více peněz. Krásná představa, co myslíte?

 

Využijte svůj potenciál na 100%

 U Essens jsou  možnosti spolupráce 

První vám ušetří peníze, druhá vám vydělá pár stovek až tisícovek měsíčně navíc a třetí vám umožní pravidelný příjem v řádech tisíců až desítek tisíc. Essens podnikání je jednoduché. Nejtěžší u Essens je pochopit, jak jednoduché to je!Základem je vaše nadšení, víra v produkt a víra sebe sama, uvědomění si, co v životě chceme a ne a mít aktivního sponzora, se kterým budete spolupracovat.

Zaujalo-li Vás Essens, právě jste svého sponsora našli. S námi se zařadíte k nejúspěšnějšímu týmu Essens. Stačí Vaše rozhodnutí a pustit se do práce. V nás budete mít oporu a podporu a budete-li s parfémy sami nadšeni a budete-li radost rozdávat i dalším lidem, úspěch se dostaví! Ještě nejste členem klubu Essens? Požádejte si o informace, jak nakupovat levněji.

                                     

Začněte ještě dnes tvořit svoji bezstarostnou budoucnost s osobní veškerou možnou podporou sponzora a firmy.

Zapomeňte na „Co kdyby….“. Začněte jednat ještě dnes! Bez práce opravdu nejsou koláče. Naučíme vás pracovat chytře a efektivně, abyste měli čas na svoje koníčky, rodinu, děti a zároveň nemuseli počítat každou korunu.

Jak se stát členem Klubu Essens:

Stačí se zaregistrovat na stránkách www.essens.cz a do kolonky ID sponzora vyplňte číslo 10044748

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře: