STRÁNKA OBCHODNÍHO REPREZENTANTA

 Hotelu DaVinci v Mariánských Lázní  

DaVinci je boutikový hotel v nově zrekonstruované vile. Nabízí ubytování ve 40 pohodlných, designových pokojích. Každý je vybaven LCD TV, minibarem s nealko nápoji zdarma, trezorem, telefonem, koupelnou se sprchou, vysoušečem vlasů a kosmetikou. Restaurace s letní zahrádkou nabízí americkou i mezinárodní kuchyni. Hosté mohou relaxovat v soukromých lázních, které kromě saun a klasických masáží nabízejí i řadu dalších služeb -. např. aroma masáže, zábaly pro uvolnění svalů a kloubů, hydromasážní lůžko a velmi účinnou rehabilitaci hlubokou oscilací, která poskytuje rychlou úlevu při blokádě zad, bolesti svalů, urychluje hojení po úrazech a operacích, aj. Hotel se nachází na okraji centra města, vedle centrálního městského parku a poblíž dvou z hlavních pramenů - Rudolfova a Ferdinandova.

 

Pokoje nabízí svěží a moderní design a hluboké barvy. Zároveň jsou přívětivě útulné a zvoucí k relaxaci.

SUPERIOR DOUBLE ROOM

Komfortní pokoje s manželskou postelí či dvěma oddělenými postelemi, TV, trezor, complimentary minibar (soft drinks); koupelna se sprchou, fénem, kosmetikou.

V restauraci ochutnáte jídla a nápoje v příjemné a uvolněné atmosféře. Jídelní lístek nabízí klasiku v odlehčeném a čerstvém podání.

 

Vyberete si z procedur hotelového wellness

 

MASÁŽE - ZÁBALY - SAUNY - PROCEDURY BOHEMIAN RITUAL  

FIT & DETOX - RELAXAČNÍ MÍSTNOST  

FIT & SLIM - BODY & SOUL RITUALFIT & REHABFIT & RELAX

 

 VÍCE NA ODKAZECH  

POKOJE  WELLNES  GALERIE

 

TRIGRAM FRO - obchodní reprezentant hotelu DaVinci 

Plzeňská 2 - 35301 Mariánské Lázně - tel: (+420) 606.963.630